Svatba Majty a Honzy - 31.5.08

Pátek 6. 06. 2008, 07.29

Když jsem ve 15:54 dobíhal na poslední chvilku vlak u nás v ČB, ještě jsem netušil kde za několik hodin budu. Napoprvé jsem v mapě nenašel tu správnou Chrastnou. O místě, kde budu trávit víkend mě ubezpečil až můj pastrýc (toť mého otce bratranec – oddávající farář), ke kterému jsem v Praze přisedl do auta. Cesta byla překvapivě hladká a byli jsme příjemně překvapeni časem, kdy jsme na místo dorazili.

dscn8267

Na svatbu bylo mnoho uděláno, ale mnoho chybělo… Mnozí tužili svaly nošením kamenů na schody, jiní malovali… já jsem vzal foťák a začal fotit. Možná by bylo užitečnější s něčím pomoct, ale foťák nakonec vyhrál. Později jsem si ještě zkusil něco málo zahrát na klarinet, jen abych nevyšel ze cviku. :) Ani ráno přípravy nepřestávaly. Všechno malinko ve skluzu, přesto panovala mezi všemi naprostá pohoda a žádný stres. Hrozně se mi líbilo, že na jiných svatbách se dodělávají den před svatbou vyloženě detaily, zato co zde se teprve maloval kostel. :-) Obřad začal v plánovanou 13. hodinu. Vše úspěšně proběhlo, jen úplný začátek se nám muzikantsky nepovedl. Několik prvních disharmonických akordů rozesmálo spoustu hostů ale nakonec svým způsobem zapadlo do celkové atmosféry obřadu. ;o) Novomanželé si nakonec i něco slíbili a slavnostně odkráčeli ze síně do míst s více svěžím vzduchem, jelikož celý tento víkend bylo velmi horko a dusno. Nastal čas pro oběd a hostinu. V rámci dne byl ještě plánován výlet na nedaleký kopec Plešivec s krásným výhledem. K večeru se konečně začalo nepatrně ochlazovat, na obzoru bylo vidět hejna blesků, ovšem k nám se dostalo z bouřky jen něco málo náhodně rozsypaných kapek. Dlouho do noci se hrálo, zpívalo povídalo. V neděli jsme utekli s Danem již po 8 hodině. Chtěli jsme co nejdříve dorazit do svých končin.

Já jsem byl se vším moc spokojen! Díky za pozvání! Bylo to moc fajn! :)

Fotky mají dokumentační charakter, proto jsem smazal jen vyloženě rozmazané a nicneříkající fotky a zbylo jich 250. Proto sem také nebudu vytvářet žádný balík fotek, protože by měl moc mega a fotky by byly stejně ve špatné kvalitě. Kdo chce CD s fotkama nebo nějaký výběr fotek poslat na mail, tak ať se mi ozve na joelm@seznam nebo na tel. 721 452 967. Ve fotogalerii máte k dispozici náhledy fotek.

A jen tak otázka na konec… :o)

Uhádnete kdo je tohle? :-]

dscn8452

««« Předchozí text: Evangelická neděle Následující text: Konfirmace a křty :o) »»»

autor: Joel Matějka | tisk | Fotografie, Stalo se | 0 | 567x