Fotky ze seniorátek v JH

Neděle 28. 12. 2008, 22.37

Tak nakonec jsem tyto pohřešované fotky našel. Už jsem myslel že jsem naformátoval aniž bych je natáhl do počítače. :) Tož, něco o seniorátkách napíšu.

Bible

Byl pozdní večer páteční a já ještě trčel doma, do Jindřichova Hradce jsme se vydali s rodiči až kolem sedmé hodiny. Když jsme s Jonatanem dorazili, probíhaly právě modlitby Taizé, což mi nepadlo zcela do noty, provedení bylo skvělé, ale mě se bohoslužby tohoto typu moc nelíbí. :) Po těchto modlitbách, až se smrtelníci, co nepatřili mezi mládež, rozprchli zpět tam, odkud přišli, následovaly seznamovací hry. Pravda, hra nebyla moc seznamovací, spíš se mi zdálo, že ti, co se s nikým neznají, nemají šanci při takovéto hře moc nikoho nového poznat. Šlo totiž o to, najít vlastnost daného člověka a ne jeho jméno, ale všichni jsme se bavili a podepisovali na všechny strany papíru.

Po této hře následovala noční hra. Já jsem se nezůčastnil. Byl jsem po operaci zarůstajících nehtů na palcích na obou nohách a byl jsem rád, že si můžu sednout, aby byl tlak krve v nohách menší. :) Když se všichni opět ze hry vrátili, hrály se všelijaké společenské hry, jak již je zvykem. Já jsem se vydal spát jako jeden z prvních s několika jedinci do YMCA dětského centra, či co to bylo.

Druhý den po ránu jsem sotva stihl snídani. Přeci jen belhat se se zavázanýma nohama v pantoflích skrz park není zcela ok :-D ale zvládl jsem to ještě včas, zůstalo mi pár kousků chleba i s nějakou tou marmeládou. Po snídani následovalo ranní ztišení a poté přednáška o misiích pod vedením Jiřího Grubera. Byla řečeno spousta užitečných věcí, ale nevím, zdali se někdy v životě odhodlám k tomu, abych si otevřeně s nevěřícím člověkem vyměňovat názory ohledně víry. :)

Prednaska

Po přednášce následovaly volby do nového SOMu, ve kterých jsme po dlouhých tahanicích zvolili i všechny náhradníky :) a následovně s chutí snědli oběd. Sice jsem dostal několik spečených těstovin, ale můj celkový dojem z oběda byl dobrý.

Odpoledne bylo možno vydat něco přebytečné energie a zahrát si volejbal, fotbal, či se vydat do města a prohlédnout zdejší památky. Po sportování následovala dílna zaměřená na misie. Bylo nám přiděleno několik otázek, proti kterým jsme měli co nejlépe argumentovat a uhájit víru. Otázky byly záludné, ale i přes to se nám podařilo na všechny nějakým způsobem odpovědět, ovšem jestli bychom tímto argumentováním dovedli dalšího do církve, si vážně nejsem jist. ;-)

Necil

K večeři byly brambory s osmaženou cibulkou, jídlo, proti kterému mám tentokrát nejvíce výhrad. Měl jsem problém do sebe nacpat pár posledních brambor, jelikož mi moc nepadly na chuť a nepřišlo mi to jako nějaké výživné jídlo, spíš drobeček ochuzené o nějakou dominantní složku, cibulka mi nepřijde jako nějaká vyloženě lahůdka. Myslím, že se dalo zvýšení poplatku zainvestovat do jídla ještě víc, ovšem stále mi přijde, že je poplatek na minimu.

Po večeři byl na programu pěvecký soubor Jakoubek, který představil mnoho zajímavých skladeb. Pro mě asi špička programu. Po koncertě mé psaní končí, už se mi nechce nic dál psát. Ale ani není co, jelikož jsem už jel domů s rodiči.

Fotky jsou ve fotoalbu a nebo jako obvykle celý balík fotek zde.

Ještě dávám odkaz na jihosom.blog.cz kde jsou celkové výsledky ankety :)

A na závěr… čí je to oko? :)

Oko

««« Předchozí text: Sjezd nejen evangelické mládeže 2008 Prostějov Následující text: PF 2009 »»»

autor: Joel Matějka | tisk | Fotografie, Stalo se | 0 | 8029x