Fotky ze sjezdu nejen evangelické mládeže v Kolíně

Neděle 4. 10. 2009, 17.54

P9278999

Každý, kdo na sjezdu byl, jistě toto logo dobře zná. Já jsem na letošním sjezdu dostal funkci fotografa, a proto mám trošku víc fotek než obvykle. Byl jsem ve svém živlu a proto jsem naplácal možná fotografií až moc. Z původního počtu přesahujícího 1100 fotografií, jsem vybral 370 ks těch lepších.

Kdo by chtěl fotky jen prohlédnout je mu k dispozici fotogalerie ve které jsou fotky v rozlišení 640×480px. Druhou možností je stáhnout fotky v připraveném balíku v rozlišení 1600×1200px. Třetí možností je stáhnout originály z http://www.mediafire.com/joelm kde je složka balíky fotek. Stáhne se 9 partů (jde stahovat současně více částí a bez rychlostního omezení) a spustí se .exe soubor, který rozbalí z devíti částí všechny fotky do určeného umístění.

P9268248BW

K samotnému sjezdu bych chtěl říci, že byl fajn, jen se mi zdály tentokrát ty 4 dny skoro moc. Zdálo se mi také, že byl program nějak nesouměrně rozvrstven. Všechno zajímavé v jednom odpoledni. V době, kdy byla Moravetzova hudební dílna, měl člověk spoustu souběžných programů a v jiných časech jich pak bylo podstatně méně. Ale může to být jen můj dojem, jelikož se mi zdá, že když jsem na hudební dílně, vždy přijdu o mnoho zajímavého a pak zas nevím kam jít. Ale závěrečný Happening, byl dokonalý :D.

P9289216

Kolínem jsem byl velmi příjemě překvapen, nečekal jsem, že bude tak „upraven“. Všechny prostory, kde jsem přebýval, měli dobré sociální zařízení (jen ve škole bylo třeba projít půlka patra na pánské). Zvláště mě upoutala železnice, na které byl vlak slyšet jen pár sekund před průjezdem, což u nás v Českých Budějovicích je slyšet přes půl města. :D Jen mě nepotěšila cesta tam ani zpět. Vlak byl celkem plný při obou cestách a extra vagon, který byl objednán, jel až příliž pozdě a údajně v něm jelo jen velmi málo lidí.

P9268735cr

Každopádně negativních věcí bylo málo a příští rok zajisté pojedu zas. Pokud budu opět fotografem, pojedu ještě raději :D. I když člověk pak spoustu programů moc nevnímá a neužije si jich, když se soustředí, aby chytil nějaký dobrý záběr.

P9289164

Na závěr bych chtěl poděkovat za zapůjčení fotoaparátu (i když moc nemám rád značku Olympus), ale bez něj bych nenafotil tolik fotek.

««« Předchozí text: YMCA tábor Valkounov teen 2009 Následující text: Fotky ze seniorátek ve Volyni »»»

autor: Joel Matějka | tisk | Fotografie, Stalo se | 0 | 62722x